Pomysł na sesję fotograficzną
Zima - sesja dziecięca
26 stycznia 2023

Zimowa sesja dziecięca w plenerze - zabawa na śniegu

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Sesja dziecięca w plenerze

 

Zapraszam do zapisów na rodzinne sesje w plenerze przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Do zobaczenia! 

 

KONTAKT

 

Zimowe sesje dziecięce w plenerze - zabawa na śniegu

 

Zimowa sesja dziecięca - nieustająca zabawa

 

Zdjęcia wykonywałam też podczas górskiej wyprawy - więcej było zabawy na śniegu niż wędrowania, ale i tak był to fantastycznie spędzony czas.

Gdzieś na szlaku w Górach Izerskich.

 

Zimowa sesja dziecięca

Zabawy na śniegu - zimowa sesja dziecięca

 

Pozwólmy dzieciom być sobą - to moja fotograficzna dewiza.
 
Zobaczcie te zimowe zdjęcia.
 
Mogłam ustawić dzieci pod linijkę i wykonać im piękne zimowe portrety. Takie kadry też są ok, ale chciałam pokazać Wam, że można pójść krok dalej, tworząc ujęcia pełne emocji. Mam na to prosty przepis. Wystarczy stworzyć dzieciom przestrzeń do nieskrępowanej zabawy i wkroczyć tam niezauważenie z aparatem, a zdjęcia "robią się wtedy same". Lepienie śniegowej kuli i bałwana, robienie igloo, rzucanie się śnieżkami, testowanie smaku sopli lodowych i śniegu, górskie spacery - te zimowe aktywności są jednymi z milszych wspomnień z dzieciństwa i do nich najchętniej wracamy po latach. Dlatego warto kolekcjonować takie wspomnienia i zapisywać je na zdjęciach.
 
Jeśli chciałbyś uwiecznić jakieś szalone zabawy swojej rodziny, w plenerze lub w domu, zapraszam na sesję. Napisz wiadomość lub zadzwoń, ustalimy szczegóły. Kontakt
 
Zdjęcia te wykonałam w któreś ferie podczas pobytu w zaprzyjaźnionej Banachówka w Górach Izerskich. To miejsce ma potencjał do zimowych zabaw - po wyjściu z domu znajdujemy się od razu na szczycie górki do zjeżdżania na sankach.