Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Monika Franczyk fotografia

Pomysł na sesję fotograficzną

O MNIE

O mnie - Monika Franczyk fotografia. Wrocław i okolice

Mam na imię Monika. Fotografuję od zawsze, a tak na poważnie wciągnęłam się w tajniki fotografii już kilka lat temu, zapisując się na pierwszy kurs w Akademii Fotografii Dziecięcej. I poszło dalej - kolejne kursy, warsztaty i szkolenia...

 

Szczególnie bliska jest mi fotografia rodzinna, jak najmniej ustawiana, naturalna i pełna emocji. Uwielbiam fotografować dzieci, chociaż jest to czasem nie lada wyzwaniem. Sama mam czwórkę i z doświadczenia wiem, że nie zawsze są one chętne do pozowania, dlatego staram się podążać za ich spontanicznością i bezkompromisowością. I powiem Wam, że do takich nieustawianych zdjęć wraca się najchętniej po latach, bo to one przywołują  zabawne sytuacje i chwile pełne wzruszeń.

 

To właśnie rodzina motywuje mnie do działania - mąż, mój najlepszy przyjaciel i dzieci. Ogromną frajdę sprawiają mi nasze wspólne wyprawy małe i duże. Rodzina wypełnia większość mojego poza fotograficznego czasu - planowanie, gotowanie, tulenie, odwożenie, wycieranie, opłaty, pranie, usypianie, pocieszanie, odkurzanie, zabawa, gaszenie pożarów, oglądanie bajek, nauka matematyki i przyrody, karmienie, słuchanie... Lubię tą moją szaloną ekipę.

Uwielbiam się włóczyć, łazić, szwendać, wędrować. Im dłuższa trasa, tym lepiej. Na co dzień wystarczają mi osiedlowe uliczki, ale weekendy najchętniej spędzałabym wędrując w otoczeniu natury. Najlepiej odpoczywam w górach i w lesie. 

 

Chętnie przemieszczam się też na rowerze. A jazda samochodem mnie relaksuje, zwłaszcza, gdy jadę sama i odkręcam na full ulubioną muzykę. Zawsze dam się namówić na wyjście na koncert, kocham muzykę na żywo, a bluesową to najmocniej.

 

Mam naturę introwertyka, potrzebuję pobyć chociaż chwilę sama w ciszy, ze swoimi myślami, ale jednocześnie uwielbiam spotkania z ludźmi.

 

Nie cierpię robienia zakupów, leżenia na plaży, marudzenia i narzekania.

 

Mamy coś ze sobą wspólnego?

chcę umówić się na sesję