Pomysł na sesję fotograficzną

chcę umówić się na sesję

chcę umówić się na sesję

chcę umówić się na sesję

chcę umówić się na sesję

Sesja komunijna w plenerze

 

Wyjątkowe okoliczności wymagają równie wyjątkowej oprawy. Pierwsza komunia święta to niezapomniany dzień w życiu dziecka, dlatego warto uwiecznić to wydarzenie. Sesja komunijna w plenerze trwa chwilę, a efekty są piękną pamiątką, do której często wracacie. Chętnie wybieracie też te zdjęcia do ramek, które zdobią Wasze domowe galerie.

 

 

 

Reportaże z uroczystości

Reportaże z uroczystości

 

Chrzest św., I Komunia św., ślub, urodziny, jubileusze, spotkania rodzinne

 

Rodzinne zdjęcia są pamiątką na całe życie, a nabierają dodatkowo wyjątkowości, gdy zapisują momenty z ważnych rodzinnych wydarzeń, kiedy podczas spotkania w gronie rodziny i przyjaciół możemy się odciąć od rzeczywistości i poddać atmosferze ciepła, gwarom rozmów i szczerego śmiechu. Uroczystości to też świetna okazja do zebrania rodziny w jednym miejscu.

 

Uwielbiam reportaż i z ogromną przyjemnością uwiecznię dla Was te wyjątkowe chwile. Podczas reportażu staram się być jak najmniej widoczna, żeby nie przeszkadzać Wam w świętowaniu, a przy okazji wyłapywać najpiękniejsze emocje. Tu wcale nie trzeba pozować. No chyba, że chwilę do zdjęć grupowych.  

 

Odbyłam kurs liturgiczny i posiadam legitymację, która upoważnia mnie do fotografowania uroczystości liturgicznych.

Chrzest święty

 

Fotografie z chrztu świętego to jedna z najważniejszych pamiątek rodzinnych. Zdjęcia podczas uroczystości w kościele wykonuję w formie reportażu. Wszystkie obrzędy (np. błogosławieństwo rodziców
i chrzestnych, namaszczenie krzyżmem świętym, polanie główki święconą wodą) odbywają się dosyć szybko, kościoły są przeważnie ciemne, co stwarza trudne warunki fotograficzne. Aby zdjęcia spełniały Wasze oczekiwania, potrzebny jest fachowiec, czyli po prostu profesjonalny fotograf na chrzest. A jeśli podoba się Wam mój naturalny reportażowy styl, to zapraszam do kontaktu i umówienia terminu sesji.

 

 

 

I Komunia święta

 

I Komunia święta to przepiękna uroczystość szczególnie ważna dla Twojego dziecka, to przeżycie religijne oraz ogromny krok ku dorosłości. To także wyjątkowe święto dla całej rodziny.

 

Moja oferta komunijna obejmuje 3 rodzaje sesji. Który będzie odpowiedni dla Ciebie?

 

REPORTAŻ GRUPOWY - Obejmuje dokumentację fotograficzną wszystkich dzieci podczas całej uroczystości z najważniejszymi momentami. Na koniec wykonuję zdjęcie grupowe a podczas "białego tygodnia" dodatkowo ujęcie portretowe na tle ołtarza lub pod kościołem. Każdy rodzic otrzymuje dostęp do zdjęć w dedykowanej galerii oraz mini album z wybranymi zdjęciami.

Reportaż grupowy wyceniam osobno - zachęcam do kontaktu osoby odpowiedzialne za organizację uroczystości i ustalenie szczegółów.

 

REPORTAŻ INDYWIDUALNY - Obejmuje dokumentację fotograficzną całej uroczystości w kościele z najważniejszymi momentami. Po zakończonej Mszy św. wykonuję zdjęcia rodzinne na tle ołtarza lub przed kościołem. Jeżeli chcecie mieć również pamiątkę z przygotowań przed uroczystością oraz z świętowania w gronie rodzinnym po Mszy św., to z przyjemnością wykonam taki reportaż.

 

SESJA W PLENERZE - najchętniej rodzice umawiają się na takie sesje podczas trwania "białego tygodnia", ale nie tylko. Możemy wykonać kilka ujęć w okolicy kościoła albo wybrać się do parku lub na łąkę. Obowiązkowo wykonujemy kilka "poważnych" portretów, ale namawiam Was także na wspólne rodzinne radosne kadry. Będziecie do nich na pewno wracać z uśmiechem.

chcę umówić się na sesję

Cennik sesji okolicznościowych, reportaż

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields