Pomysł na sesję fotograficzną

chcę umówić się na sesję

SESJA LIFESTYLE

Sesja lifestyle

chcę umówić się na sesję

 

Do domowej sesji lifestylowej nie potrzebujecie mieć domów jak
z katalogów wnętrzarskich. Nie musicie przed sesją myć okien, czy szorować całego mieszkania. Nie przejmujcie się tym, ja skupiam się na ludziach i ich uczuciach, a nie na otoczeniu. Do sesji wystarczy niemal kawałek ściany, firanka czy kanapa, aby wykonać fantastyczne ujęcia. Zdjęcia w domu wcale nie muszą być nudne, zrobię je tak, aby pokazywały emocje, radość i domowe ciepło. Ważne dla mnie, z punktu widzenia fotografa, jest światło. Ja pokażę Wam, gdzie najlepiej "złapać" u Was światło, Wy zdecydujecie, gdzie robimy zdjęcia.
 
Gwarantuję, że po latach z sentymentem wrócicie do "starych kątów", do wspomnień związanych z wygłupami, zabawą i do Waszych rodzinnych relacji.
 
Macie w domu zwierzaka? Super! Też załapie się na zdjęcia. Przecież zwierzę to też część Waszej rodziny.

Sesje lifestylowe (domowe)

 

Domowe sesje lifestylowe znajdują coraz większe rzesze miłośników, nie bez powodu. Fotografia lifestylowa to naturalne ujęcia, bez zbędnego pozowania. Takie sesje odbywają się w Waszym domu. Obecność w dobrze znanym miejscu stwarza warunki do luzu i spontaniczności, co ostatecznie wpływa na powstanie pięknych, naturalnych kadrów.
 
Dzieci, wśród znanych przedmiotów, w swoich pomieszczeniach czują się wyjątkowo swobodnie, zachowują się naturalnie i łatwiej jest zdobyć ich zaufanie. Co ważne, sesja w domu eliminuje stres związany
z przebywaniem "na obcym terenie".
Dorośli na sesjach lifestylowych też mogą poczuć się bardziej komfortowo. Zwykle nie ustawiam, nie mówię jak pozować, czasem tylko coś zaproponuję, albo poproszę o przejście do lepszego światła. Podczas sesji lifestyle nie trzeba myśleć o tym jak się zachowywać, żeby dobrze wyglądać na zdjęciach. Możecie wierzyć lub nie, ale zdjęcia "robią się wtedy same". Jedyne zapozowane zdjęcie, to Wasze wspólne rodzinne, bez takiego nie wychodzę z sesji ;) Na sesji pijemy kawę, możecie dzieciom zrobić kanapki. 
 
 

 

 

 

 

chcę umówić się na sesję

Cennik sesji lifestylowych, rodzinnych, noworodkowych, w domu i w plenerze

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields