chcę umówić się na sesję

Pomysł na sesję fotograficzną

chcę umówić się na sesję

chcę umówić się na sesję

Sesje wizerunkowe


Jeśli Twoja działalność związana jest z tworzeniem treści w internecie, piszesz bloga, publikujesz w mediach społecznościowych, masz swoją firmę, własną markę, sprzedajesz własne produkty w sklepie internetowym - sesja wizerunkowa jest czymś, o czym powinieneś pomyśleć. Nie da się ukryć, że nasze życie obecnie w dużej mierze odbywa się w przestrzeniach internetu - zakupy, szkolenia, artykuły, spotkania - wszystko to dostępne jest na jedno kliknięcie. Dlatego też sesje wizerunkowe stały się niezwykle popularne. 

Profesjonalna sesja wizerunkowa to zdjęcia stworzone na potrzeby świadomego budowania wizerunku. Fotografia wizerunkowa jako narzędzie autopromocji pozwala zwiększać rozpoznawalność i zasięg odbiorców. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe wpływają na pozytywne postrzeganie marki.


Fotografia wizerunkowa pokazuje nie tylko Ciebie, ale także to, czym się zajmujesz. Dobrze wykonana sesja wizerunkowa powinna od razu sugerować Twojemu odbiorcy twoją profesję i specjalizację. 


Klasyczna sesja biznesowa to portrety na jednolitym tle lub w siedzibie firmy. Coraz częściej odchodzi się od oficjalnego stylu na rzecz luzu, uśmiechu i lekkiego spontanu, co przybliża nas do naszych odbiorców i ociepla nasz wizerunek.

Sesje wizerunkowe, sesje biznesowe

Sesje wizerunkowe, sesje biznesowe

Gdzie można wykorzystać zdjęcia z sesji wizerunkowej

 

  • strona internetowa
  • media społecznościowe - sprawdzają się świetnie jako zdjęcie profilowe, posty i banery reklamowe, a także jako dopełnienie storytellingu - formy budowania świadomości odbiorcy w obrębie marki i jej wartości
  • front pages, topy i galerie
  • ilustracje w artykułach blogowych
  • publikacje i reklama drukowana
  • Facebook, Instagram, LinkedIn
  • prezentacje
  • wizytówki

Cennik sesji biznesowych, wizerunkowych

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields