Pomysł na sesję fotograficzną
28 listopada 2022

Sesja zdjęciowa na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu

Sesja świąteczna na Jarmarku we Wrocławiu

 

Jeśli nie straszna Wam odrobina mrozu, a przy okazji lubicie świąteczny gwar, to Jarmark jest idealnym miejscem. Wybierzcie się na świąteczną sesję z kimś bliskim, spędźcie pełne atrakcji popołudnie popijając gorącą czekoladę lub grzańca i cieszcie się pamiątką na lata.

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Sesja świąteczna na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu

 

Zapraszam do zapisów przez formularz kontaktowy. Przy odrobinie szczęścia załapiemy się na grudniowy śnieg. Do zobaczenia na jarmarku!

 

KONTAKT

 

 

Wybierasz się w najbliższym czasie na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu? 

 

A może by tak wykorzystać wypad na jarmark do wykonania pamiątkowej sesji? Gorąco zapraszam na spacer pełen atrakcji pomiędzy straganami. 

 

Grudniowy wieczór, świąteczna muzyka, unoszący się w powietrzu korzenny zapach grzańca, wszechobecne kolorowe światełka - taka atmosfera panuje na wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. A może jeszcze spadnie śnieg? Byłoby już idealnie. 

 

Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy to idealne miejsce na świąteczną klimatyczną sesję.  Jest też ciekawą alternatywą dla studyjnych zdjęć świątecznych, jeśli od pozowanych zdjęć przy kominku wolisz spontanicznie łapane kadry, to taka sesja jest zdecydowanie dla Ciebie.


Każda pora dnia będzie dobra na taką sesję - za dnia na wrocławskim Rynku jest jeszcze niewielu ludzi, dlatego najbardziej polecam tę porę dnia rodzicom z dziećmi, tak aby najmłodsi modele mogli komfortowo poruszać się między straganami. Nawet w ciągu dnia można wyczarować świąteczny klimat z blikami kolorowych światełek. Wieczorem, gdy tłumy są zdecydowanie większe, musimy się trochę postarać, aby stworzyć ciekawe kadry i dobrze się ustawić. Zobaczcie na te zdjęcia. Były robione w dniu, gdy na Rynku było podobno najwięcej ludzi podczas całego trwania zeszłorocznego Jarmarku. Myślę, że całkiem nieźle daliśmy radę.

 

Właśnie dziś otwieram zapisy na grudniowe sesje na Jarmarku. Jest jeszcze sporo wolnych terminów, ale warto zrobić to jak najszybciej, aby zarezerwować najlepszy dla Was termin.

 

Na świąteczną sesję zapraszam rodziny z dziećmi, pary zakochanych, narzeczonych, małżeństwa, przyjaciółki...