Pomysł na sesję fotograficzną
Sesja komunijna 2022 - oferta specjalna. Wrocław i okolice
26 kwietnia 2022

Sesja komunijna 2022 - oferta specjalna

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Czy w tym roku czeka Cię I Komunia święta Twojego dziecka?  

 

Chwilę przed uroczystością jest wiele spraw do załatwienia. Trzeba dopasować ostatecznie strój komunijny, może jeszcze dokupić buty, dopiąć na ostatni guzik przyjęcie komunijne, zadbać o wianek, kwiaty i ozdoby na stół, przyszykować resztę rodziny, a już wkrótce rozpoczną się próby przed uroczystością. Nazbiera się trochę tych małych spraw. A może jeszcze nie pomyśleliście jeszcze o pamiątkowej sesji komunijnej dla swojej pociechy? To dla Was właśnie stworzyłam tą ofertę.

 

Oferta jest ważna tylko dla sesji komunijnych wykonanych w miesiącach maj i czerwiec 2022 r. 

 

Dopiero dziś otwieram zapisy na plenerowe sesje komunijne na maj i czerwiec, więc jest sporo wolnych terminów, ale warto zrobić to jak najszybciej, aby zarezerwować najlepszy dla Was termin.

 

Wyjątkowe okoliczności wymagają równie wyjątkowej oprawy. Pierwsza komunia święta to niezapomniany dzień w życiu dziecka, dlatego warto uwiecznić to wydarzenie. Sesja komunijna w plenerze trwa chwilę, a efekty są piękną pamiątką, do której często wracacie. Chętnie wybieracie też te zdjęcia do ramek, które zdobią Wasze domowe galerie.

 

Najchętniej rodzice umawiają się na takie sesje podczas trwania "białego tygodnia", ale nie tylko. Możemy wykonać kilka ujęć w okolicy kościoła albo wybrać się do parku lub na łąkę. Obowiązkowo wykonujemy kilka "poważnych" portretów, ale namawiam Was także na wspólne rodzinne radosne kadry. Będziecie do nich na pewno wracać z uśmiechem.