Pomysł na sesję fotograficzną
29 marca 2023

Sesja komunijna Asi i jej rodziny w plenerze

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Sesja dziecięca w plenerze

 

Zapraszam do zapisów na rodzinne sesje w plenerze przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Do zobaczenia! 

 

KONTAKT

 

Zimowe sesje dziecięce w plenerze - zabawa na śniegu

 

Sesja komunijna w plenerze. Fotograf na Komunię Wrocław

 

Sesja komunijna w plenerze. Fotograf na I Komunię św. Wrocław

Sesja komunijna Asi w plenerze. Wrocław. Stabłowice

 

Twoje dziecko przystępuje w tym roku do I Komunii św.? Zastanawiałaś /-eś gdzie warto wykonać pamiątkową sesję zdjęciową?
 
Maj to miesiąc wyjątkowy. Po marcowych i kwietniowych wahaniach pogody, po przedłużającej się szarej i nijakiej zimie, wreszcie robi się już cieplej, przyroda wybucha intensywnością kolorów i zapachów. Soczysta zieleń traw i liści niezmiennie budzi we mnie zachwyt. Taka sceneria jest idealnym tłem dla plenerowych sesji z okazji I Komunii św. Biel stroju komunijnego, zieleń traw i krzewów, fiolet bzów to idealne połączenie.
 
Kto trochę poznał moją fotografię, ten wie, że staram się jak najmniej ingerować w zdjęcia. U mnie modele nie pozują przy gotowych scenkach, nie posiadam
w ofercie kreacji do przebrania. Stawiam na naturalność. Dlatego też na sesje komunijne polecam plener! Drzewa, krzewy, kwiaty to najpiękniejsze tło. Zobaczcie na poniższych zdjęciach, jak pięknie prezentuje się Asia i jej rodzinka w takich okolicznościach przyrody. To będzie wspaniała pamiątka na lata.
 
Na sesję w plenerze możemy umówić się albo w dniu I Komunii św. dziecka, podczas trwania "białego tygodnia" lub w każdym innym dogodnym dla Was terminie w maju i w czerwcu 2023 r.
 
Jeśli marzysz o pięknych ujęciach komunijnych dla swojego dziecka i rodziny, to zgłoś się do mnie. Zabiorę Was do parku, ogrodu lub lasu i postaram się stworzyć dla Was najpiękniejsze zdjęcia. Napisz wiadomość lub zadzwoń, ustalimy szczegóły. Kontakt
 
W sezonie 2023 (maj, czerwiec) przygotowałam SPECJALNĄ OFERTĘ KOMUNIJNĄ
 
SESJA W PLENERZE
10 zdjęć w galerii online
10 wydruków 15x21 cm
czas trwania ok 30-40 min.
dodatkowe ujęcie: 20 zł/szt.
cena: 250 zł
 
REPORTAŻ Z PRZYJĘCIA (tylko kilka wolnych terminów)
40 zdjęć w galerii online
40 wydruków 15x21 cm
czas trwania ok. 2 godz.
dodatkowe ujęcie: 20 zł/szt.
cena: 550 zł
w cenie jest mini sesja plenerowa i zdjęcia rodzinne.
 
Chcesz zarezerwować termin? Napisz wiadomość lub zadzwoń, ustalimy szczegóły. Kontakt