Pomysł na sesję fotograficzną
14 marca 2023

Rodzinna sesja lifestylowa w domu u Ani i Piotrka

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Sesja dziecięca w plenerze

 

Zapraszam do zapisów na rodzinne sesje w plenerze przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Do zobaczenia! 

 

KONTAKT

 

Zimowe sesje dziecięce w plenerze - zabawa na śniegu

 

Fotograf na Komunię, Komunia grupowa reportaż Wrocław, Oleśnica i okolice

 

Fotograf na I Komunię, reportaż z I Komunii św. Wrocław, pamiątka Komunii św., Oleśnica i okolice, Fotograf Wrocław i okolice, Komunia grupowa Oleśnica, Fotografia Komunijna Wrocław, jaki jest najlepszy fotograf Wrocław, Komunia klasowa, Komunia św. grupowa, najlepszy fotograf Oleśnica, Komunia 2024, Pierwsza Komunia Święta Wrocław,  Pierwsza Komunia Święta, Fotograf na Komunię Wrocław, Zdjęcia Komunijne Wrocław, Fotograf komunijny Wrocław, Fotografia Pierwszej Komunii, Fotograf Komunia Wrocław, Sesja Komunijna w plenerze, Zdjęcia na Pierwszą Komunię, Fotograf na Komunię we Wrocławiu, Fotograf na pierwszą komunię we Wrocławiu, Fotograf na komunię, Reportaż z przyjęcia komunijnego, reportaż z komunii świętej Wrocław, sesja komunia święta Wrocław, sesja z komunii Wrocław, fotograf komunia Wrocław

Rodzinna sesja lifestylowa z niemowlakiem i dwulatką. Wrocław. Stabłowice

 

Domowe sesje lifestylowe dają ogromny komfort rodzicom i dzieciom czuć się swobodnie przed aparatem. Obecność w dobrze znanym miejscu stwarza idealne warunki do luzu i spontaniczności, w efekcie czego powstają naturalne kadry.
 
Ostatnio spotkałam się z wyjątkową rodzinką - z Anią i Piotrkiem i ich dwójką dzieci: Jagodą (2 lata) i Wojtkiem (10 miesięcy).  Kto ma dzieci ten wie, kto nie ma, być może słyszał, że wiek 2 lat rządzi się swoimi prawami. Dziecko się rozwija, nieustannie odkrywa otaczający go świat, podejmuje nowe wyzwania i dąży do samodzielności. Jest to czas, w którym zdaje sobie ono sprawę z wielu nowych możliwości i ograniczeń. Dodatkowo, mimo najszczerszych chęci, dziecko nie może poradzić sobie ze wszystkim, co chciałoby zrobić. Jest to naturalny i pożądany okres rozwoju. W moim macierzyńskim życiu doświadczyłam cztery takie "bunty", a w fotograficznym nawet nie potrafię policzyć, więc można powiedzieć, że zdobyłam trochę doświadczenia. Jagoda, moja dwuletnia modelka miała swój plan na naszą sesję  - nie za bardzo chciała brać udział w zabawach przed aparatem - wymyślała swoje ;) a pomysł na kreację nie pokrywał się z tym, który uzgodniłyśmy wcześniej z jej mamą.
 
A teraz zerknijcie na zdjęcia poniżej. Na pierwszych ujęciach z rodzicami pozuje Wojtek, był pogodny od początku i chętnie współpracował. Potrzebował tylko chwili przerwy, żeby coś przekąsić i nabrać dodatkowej energii do zabawy. A Jagoda na zdjęciach czaruje rozbrajającym uśmiechem i dziecięcą energią. "Stylówka" Jagody została i wg mnie prezentuje się świetnie. Co myślicie?
 
Często słyszę od rodziców pytanie: jak to robisz, że moje marudne dziecko podczas sesji ma tyle pogodnych ujęć? A ja po prostu mam swoje sposoby -  obserwuję i łapię te idealne momenty, żebyście mieli pamiątkę na lata. Kluczową rolę odgrywają też rodzice, którzy najlepiej znają swoje dziecko i potrafią odpowiednio zareagować w kryzysowej sytuacji. Zwykle wspierające są przytulasy z mamą i wygłupy z tatą.
 
Ale uwaga, zdarza się (bardzo rzadko, ale jednak) całkowita niechęć dziecka do wykonania sesji - bo zły dzień, bo akurat rozpoczyna się choroba, coś boli i wszystko wokół denerwuje, bo w przedszkolu była jakaś draka i emocje jeszcze się nie wyciszyły, bo głód doskwiera albo drzemka była za krótka. Różne mogą być przyczyny. Może zdarzyć się, że trzeba po prostu odpuścić sesję i wykonać ją w innym terminie.
 
Jeśli marzysz o pięknych ujęciach swojej rodziny, a martwisz się, że Twoje dziecko może nie współpracować, to zgłoś się do mnie. Postaram się stworzyć najpiękniejsze ujęcia Waszej rodziny. Napisz wiadomość lub zadzwoń, ustalimy szczegóły. Kontakt