Pomysł na sesję fotograficzną
16 stycznia 2023

Magda i Darek - kolorowa sesja małżeńska

 

Sesja zakochanych - Wrocław

 

Kolejne miejsce na Nadodrzu - okolice schronu. Tu też było całkiem kolorowo.

 

 

Sesja małżeńska - Wrocław

 

Po kolorowych podwórkach postanowiliśmy zmienić scenerię. Po drodze do nowej lokalizacji mijaliśmy zajezdnię tramwajową. No nie mogłam odpuścić. Zobaczcie na te kolory - przecież ta zajezdnia wpasowała się idealnie w stylówkę Magdy ;) Miła pani z portierni wpuściła nas na kilka ujęć.

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Sesja małżeńska - Wrocław

 

Jeśli chcielibyście sprawić sobie pamiątkę, jaką jest sesja małżeńska, to zapraszam do rezerwacji terminu i zapisów przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Do zobaczenia na sesji!

 

KONTAKT

 

Kolorowa sesja małżeńska - wrocławskie kolorowe podwórka

 

To była najbardziej kolorowa sesja, jaką wykonywałam. Właśnie taką ją zaplanowaliśmy - miało być pozytywnie, energetycznie i kolorowo. Magda od razu zaproponowała kolorowe podwórka. To takie miejsce na mapie Wrocławia, gdzie w podwórzach wśród starych, szarych i zaniedbanych kamienic powstało ciekawe dzieło stworzone przez mieszkańców pod kierunkiem artystów działających w Ośrodku Kulturalnym Animacji Podwórkowej (OKAP). Ten tzw. "niemural" to połączenie malarstwa, rzeźby i ceramiki. Jest imponujący, przykuwa uwagę mnogością kolorów i szczegółów. Kolorowe podwórka znajdziecie na Nadodrzu przy ul. Roosevelta. Warto wybrać się tam na spacer. 

 

Sesja ta miała być pamiątką z okazji 20. rocznicy ślubu. Uwierzycie w ten staż? Ja nadal mam wątpliwości. Magda z Darkiem to zdecydowanie młodzi duchem zakochani. 

 

Jeśli zastanawiasz się nad sesją małżeńską (może akurat zbliża się rocznica?), zakochanych, pary, narzeczeńską, skontaktuj się ze mną, wspólnie wybierzemy miejsce, tak by zagrało z Waszym stylem życia i temperamentem. To może być dla Was wspaniała przygoda.

 

Sesja małżeńska

Sesja indywidualna Magdy

 

A na koniec sesja indywidualna Magdy.