Pomysł na sesję fotograficzną
14 lipca 2023

I Komunia św. w Oleśnicy - reportaż grupowy. Fotograf na Komunię

Nagłówek 2

 

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius.

Monika Franczyk

 

+48 503 090 063

monika.naj1@gmail.com

E-mail
Wiadomość
wyślij
wyślij
Form sent
Please fill in all fields

Sesja dziecięca w plenerze

 

Zapraszam do zapisów na rodzinne sesje w plenerze przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Do zobaczenia! 

 

KONTAKT

 

Zimowe sesje dziecięce w plenerze - zabawa na śniegu

 

Fotograf na Komunię, Komunia grupowa reportaż Wrocław, Oleśnica i okolice

 

Fotograf na I Komunię, reportaż z I Komunii św. Wrocław, pamiątka Komunii św., Oleśnica i okolice, Fotograf Wrocław i okolice, Komunia grupowa Oleśnica, Fotografia Komunijna Wrocław, jaki jest najlepszy fotograf Wrocław, Komunia klasowa, Komunia św. grupowa, najlepszy fotograf Oleśnica, Komunia 2024, Pierwsza Komunia Święta Wrocław,  Pierwsza Komunia Święta, Fotograf na Komunię Wrocław, Zdjęcia Komunijne Wrocław, Fotograf komunijny Wrocław, Fotografia Pierwszej Komunii, Fotograf Komunia Wrocław, Sesja Komunijna w plenerze, Zdjęcia na Pierwszą Komunię, Fotograf na Komunię we Wrocławiu, Fotograf na pierwszą komunię we Wrocławiu, Fotograf na komunię, Reportaż z przyjęcia komunijnego, reportaż z komunii świętej Wrocław, sesja komunia święta Wrocław, sesja z komunii Wrocław, fotograf komunia Wrocław

Reportaż z I Komunii św. dla dzieci z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Oleśnicy - fotograf na Komunię Wrocław i okolice

 

Fotografowanie uroczystości I Komunii św. dla grup sprawia mi ogromną radość. Przyznaję, że to dość wymagające zadanie. W trakcie uroczystości może wydarzyć się wiele nieoczekiwanych sytuacji. Na wiele z nich nie mam wpływu, ale z wieloma potrafię sobie świetnie poradzić - doświadczenie zebrane z wcześniejszych reportaży bardzo pomaga. I właśnie takie wyzwania sprawiają, że praca ta jest tak satysfakcjonująca. A do tego jeszcze, gdy po otrzymaniu zdjęć dajecie mi znać, że zdjęcia się Wam podobają, drukujecie je, tworzycie albumy, a potem przeglądacie podczas rodzinnych spotkań, to dodajecie mi takimi słowami wiarę w to, że moje fotografowanie ma sens.
 
Bohaterami tego dnia są dzieci. Towarzyszą im wtedy ogromne emocje, a ja próbuję je uchwycić na zdjęciach. Jednocześnie fotografuję tak, by w jak najmniejszym stopniu odwracać ich uwagę. Łapię szerokie kadry i szukam detali. Każdy ważny moment zapisuję na karcie aparatu. 
 

Tak ważne wydarzenie, jakim jest I Komunia św. zasługuje na odpowiednią oprawę w postaci profesjonalnych, przemyślanych fotografii. Momenty podczas
I Komunii św. są nie do powtórzenia, dlatego tak bezcenne. Planując uroczystość, warto pomyśleć o tym, by móc cieszyć się nimi dłużej. Reportaż komunijny daje niepowtarzalną okazję do uchwycenia i zatrzymania jednych z najważniejszych momentów w życiu dziecka. To właśnie do tych fotografii najchętniej wracamy opowiadając rodzinne historie następnym pokoleniom. Dobrze jest zadbać o to, by powstała przepiękna pamiątka, która jak najlepiej odda atmosferę uroczystości. Fotoreportaż to zarówno chwytanie ulotnych momentów, ale również ujęcia grupowe.

 
Oferta komunijna tworzona jest indywidualnie dla każdej grupy. Zwykle w podstawowym pakiecie dzieci otrzymują wszystkie zdjęcia z uroczystości w wersji elektronicznej, poddane mojej selekcji oraz autorskiej obróbce. Pakiet zawiera też mini album z 4 zdjęciami w formacie 15x21 cm. Istnieje również możliwość domawiana dodatkowych pamiątek komunijnych w postaci dodatkowych wydruków, fotoalbumów, fotoksiążek itp. 
 
Posiadam uprawnienia nadawane przez Kurię do rejestrowania uroczystości kościelnych.
 
A to miejsca, w których w ostatnich latach wykonywałam reportaże komunijne - i grupowe i indywidualne:
1. Wrocław - kościół pw. Andrzeja Apostoła, ul. Boguszowska 
2. Wrocław - kościół pw. pw. św. Alberta Wielkiego, ul. Redycka
3. Wrocław - kościół pw. Najświętszej Maryi Panny na Piasku, ul. Katedralna
4. Wrocław - kościół pw. Odkupiciela Świata, ul. Macedońska
5. Wrocław - kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej, ul. Maślicka
6. Jelenia Góra - Sobieszów - kościół pw. św. Marcina, ul. Cieplicka
7. Oleśnica - kościół pw. św. Trójcy, ul. Okrężna
 
Zobaczcie galerię wybranych zdjęć z reportażu komunijnego dla grupy dzieci z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Oleśnicy. Uroczystość odbyła się w maju tego roku w kościele pw. św. Trójcy w Oleśnicy. 
 
Jeśli szukasz fotografa na uroczystość I Komunii w Waszej parafii i podoba Ci się moje spojrzenie w reportażu komunijnym , to zapraszam do kontaktu. Napisz wiadomość lub zadzwoń, ustalimy szczegóły.  Kontakt
Postaram się stworzyć najpiękniejsze ujęcia podczas uroczystości Waszych dzieci.